Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen egy egy anyagú ruha ?

Miért ilyen egy egy anyagú ruha ?

Figyelt kérdés
Nem vagyok izzadós típus de ha izzadok is nem szokott erős szagja lenni de van egy egy blúzom,pólóm,kabátom ami használat után nagyon kellemetlen honaj szagot hagy,, az anyagja miatt vagy mi miatt van ?és mit tudnék ezzel kezdeni? Nagyon mérgelő hiszen a kabátot minden nap nem moshatom és akármilyen dezodort vagy bármit használok semmit nem ér..és nagyon szeretem ezeket nem szeretném nem használni mondtak próbáljam ki hogy tisztaságit ragasztok és azzal nem lesz olyan de nagyon zavaró tud lenni és soknak meséltem erről a kényes témáról és sokan mondtak ők is ebben a hajóban eveznek . Valaki aki járt így kapott rá valami megoldást ?

2021. márc. 13. 20:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!