Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne puha a sarkam...

Hogyan lehetne puha a sarkam és a talpam?

Figyelt kérdés
Kinek milyen praktikája van rá? Nem csúnya repedezett a sarkam arra odafigyelek. De nem is olyan puha és a nagylábújjam bőre se annyira szép puha. Nektek mi vált be?
2021. márc. 12. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sziiaa

Hát én be szoktam áztatni(néha teszek a vízbe valamilyen gyógyteát), minden este bekenem a lábam valamilyen bőrpuhító krémmel.

Körömvirág krémeket szeretem, meg inkább a zsírosabbakat.

Most lehet furcsán nézel, de néha radírozni is szoktam😂

De szerintem az is sokat tesz ha sokáig fürdesz melegebb vízben.

Ééés nem szégyen pedikűröshöz menni.Egy jó szakember nyilván több tanácsot tud adni☺️

2021. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy tálka kukoricadarába tegyél 3 kanál olivaolajat, és ezzel dörgöld át kádfürdő után.
2021. márc. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hámlasztó (the ordinary azelaic acid 10% vagy glycolic acid 7%) illetve CeraVe krémek.
2021. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!