Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 40felett nektek melyik arckrém...

40felett nektek melyik arckrém vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

Váltanom kell arckrémet,mert a mostani már nem használ.

Nekem kissé száraz a bőröm,és megjelentek a ráncok is...



#Arckrém 40 felett
2021. márc. 12. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Valamilyen retinol, retinal, granactive retinoid tartalmú szérum vagy retinol tartalmú arckrém kellene neked, ha a ráncok finomítása a célod. Bár önmagàban egyik se fog csodát művelni.


Van most valamilyen bőrápolasi rutinod? Használsz fényvédőt?

2021. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
channel nappali kérem a repteren olcsobb
2021. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most natúr kozmetikumokat használok,de azt érzem,hogy kevés.

2021. márc. 12. 18:18
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok jó véleménnyel a natúr kozmetikumokról. Nem kifejezetten bőrbarát összetevőkkel dolgoznak (alkohol, illóólajok, illatanyagok).


Írok egy pár webshop-ot, ahol lehet jó termékeket beszerezni. Mindig érdemes arc és bőrápolási rutinban gondolkodni. Illetve, érdemes türelmesnek lenni, mert sok hatóanyag csak 8-12 hét után kezdi csak el éreztetni látható módon is a hatását.


Webshopok;

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szèpen köszönöm,hogy időt szàntàl ràm!

Megnèzem az ajànlott oldalakat.

2021. márc. 12. 20:59
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszenek a termékek,már csak választanom kell😉

Szeretnélek megkérdezni,hogy mit gondolsz az Yves Richter arckrémekről,mert valahogy ez jött még szembe velem.

A másik,ha segítenél nekem, válasszak arctisztítót,és hidratáló krémet,ez így elég lesz.?

2021. márc. 13. 06:23
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

4-es vagyok.


Tudom ajánlani ezt az oldalt. Sok gyártó és sok termékük fent van, rájuk tudsz keresni. Felhasználói véleményeket olvashatsz és megnézheted a termékek összetevő listáját is, ami nagyon hasznos.

[link]


Leírok több verziót neked.


1. Tudom ajánlani a Paula's Choice termékeknél a Resist-Anti aging termékcsaládot. A világoskék széria kombinált és zsiros bőrre való. A sötétkék széria normál, száraz bőrre való. Aranyárban vannak valóban, de hollisztikus szemléletet követnek. Ez azt jelenti, hogy már négy termékkel is ellehet kezdeni egy korrekt, kerek rutint (lemosó, toner, szérum, hidratáló). Szószerint a lemosóban és a tonerben is anti-aging hatóanyagok vannak, azért ezt nem sok termék mondhatja el magáról. Én a sötétkék Resist Barrier Repair hidratálót használom, nagyon szerethető, jó állagú termék.

[link]


2. Koreai beauty termékekből is lehet jó rutinokat felépíteni, kedvező áron. Tudom ajánlani a távol-keleti Iunik, Benton, Purito, Cosrx, Pyunkang Yul márkákat. Ha elfogy a mostani hidratálóm, akkor Iunik terméket fogok venni (beta-glucan-os krémet). Válassz magadnak bőrbarát, nem habzó, alacsony ph-s lemosót. Egy toner, mist sokat tud segíteni, hogy a szérumok jobban beszívodjanak a bőrödbe. Ha anti-aging szempontjaid vannak, akkor egy AHA savas szérum is kellene (először gyengédebb koncentrációban válasz és óvatosan vezesd be a bőrápolásodba, heti 2-3 alkalommal mondjuk. Az AHA savak fényérzékennye teszik a bőrt 👆🔥, szóval fontos, hogy mindennap használj fényvédős hidratálókrémet. Télen, kora tavasszal jó az SPF30-as, nyáron mindenképpen SPF50-es kell. Kezdőznek való AHA sav például: mandulasav 10%, tejsan 5%). Retinollal is hasonlóképpen járj el: óvatosan. Heti két-három alkalommal, gyengédebb koncentrációban használd őket. Egy rutinban, tehát mondjuk csak este, ne használd az AHA savat és a retinolt. Retinolt mindig este használunk (fényérzékeny, instabil maga a retinol molekula). AHA savas szérumot lehet reggel is használni. A lényeg, hogy legyen időbeli szünet a kettő hatóanyag között.

Mindkettő potenciálisan érzékennyé teheti a bőrödet. Óvatosan. 🙏 Ha látható hámlást, pirosodást, felületi érzékenységet, vízhiányt tapasztalsz, akkor csökkentsed az alkalmakat vagy alacsonyabb koncentrációs terméket válasz. A legfontosabb: mindig egyesével, két-három hét kihagyásokkal vezesd be a bőrmegújító, új hatóanyagokat a rutinodba, hogy legyen idő megszokni és kitapasztalni az ideális gyakoriságot. ☝️

[link]

[link]


3. Deciem márkát is érdemes megnézni. Almárkái: The Ordinary, Niod, The Chemistry Brand, Hylamide. Például az Ordinary ilyen összeválogatós szemléletet követ: lehet, hogy hat-nyolc féle szérumot össze kell tőle vásárolnod, hogy egy komplet rutint kialakíts magadnak. Mivel rábízzák a felhasználóra, ki mit épít be és mit nem, ezért jól át kell gondolni, mit szeretnél elérni a rutinoddal. Ők egy-egy preferált hatóanyagot raknak nagy mennyiségben az üvegcsékbe.

[link]

[link]


4. Vannak magyar márkák is. Geek and Gorgeous, amit nagyon kedvelek. Illatmentes, cruelty-free és elérhető árú termékeik vannak (arclemosó, toner, hialuron savas szérum van tőlük, imadom őket). Van még a Tindigo nevű márka is. Nem használok tőlük semmit, de egy szimpatikus, magyar márka.

[link]

[link] tindigo

[link]

2021. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon megköszönöm neked,hogy ilyen kedves vagy,időt szántál ràm,és sok jó dolgot ajánlottál!

Nagyon hasznos információkat kaptam most tőled,tényleg hálás vagyok érte, köszönöm 💝🤗

2021. márc. 13. 16:57
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Örülök, hogy tudtam segíteni! 😊

Ha kérdésed van, írj! Jó rutinozást! 💖

2021. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!