Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik természetes kozmetikum...

Melyik természetes kozmetikum a legjobb, ami mind babának, mind anyának jó?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy melyik természetes kozmetikumot javasoljátok, ami főleg magyar (de lehet külföldi márka is), nem tartalmaz káros összetevőket és mind a baba bőrének, mind pedig az anyának jót tesz. Gondolok itt samponra, balzsamra, tusfürdőre/szappanra (inkább szappanra), testvajra, arcápolásra (anyának), hintőpor, stb.


Illetve, ha esetleg tudtok ilyesmi fogápolási termékeket (fogrém, szájvíz), azt is írjatok.


Köszönöm.



2021. márc. 9. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Pompom natúrkozmetikumok nekem beváltak
2021. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dora natura
2021. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

SZia, ne haragudj hogy nem natúrkozmetikum márkát ajánlok, de szeretném jelezni azért hogy a natúrkozmetikumok nagyrészében illóolajak és gyógynövények vannak, amik nem tesznek jót a kisbabának. Még felnőttek közül is rengetegen allergiásak rájuk, én biztos nem kenném a kicsimre.

Helyette Bioderma kisbabák és ultraérzékeny bőrre való illatmentes termékeket ajánlanék! Ezek klinikailag teszteltek és egész újszülöttekre is lehet őket használni. A patikusok tudnak bővebb infókat adni róla.

2021. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pompom szappanokat én szeretem,illetve az uriage olajos tusfurdot,nagyon érzékeny bőrre használjuk
2021. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!