Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágassam vagy maradjon töredez...

Vágassam vagy maradjon töredezett, de hosszú?

Figyelt kérdés

2 éve növesztem a hajam, most értem el arra a hosszúságra, amit kitűztem, mégis eléggé töredezett. Ha az eltört részét levágatnám a hajamnak, pont annyi lenne, amit 2 évig növesztettem.

Mit csináljak? Tetszik a hossz, de tényleg töredezett.


2021. márc. 7. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire töredezett? Képet nem tudsz felrakni?
2021. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Szia!Van az Avon-nak egy marokkói argánolajas hajszéruma ami nagyon jó.Nekem szőkített hajam van és nem töredezett vagy sprőd mert ezt használom.Próbáld ki és van hajpakolása is ami nagyon jó szintén👍👍

Ára sem vészes és jó

Ne vágasd le míg ki nem próbáltad ezeket a termékeket

2021. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2: A már töredezett hajon ezek a termékek sem fognak segíteni.

Vágasd le, ha eltört, mást nem tudsz tenni. Növeszteni pedig úgy kell, hogy 3 havonta 1-2 centi a végéből és akkor csak az egészséges rész marad. Ha így hagyod, csak jobban “feltöredezik” és később vágathatod még rövidebbre. A vágás után pedig mindig rakj a végére olajat.

2021. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan kellett volna vágni a végét növesztés közben is, és megfelelően ápolni. Tördezett hajat már semmilyen kence nem fog "meggyógyítani".
2021. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csúnya a töredezett haj, vágassd le.
2021. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Mintha én írtam volna ezt a kérdést, én is pont 2 éve növesztem, de havi kb 1 centit nőtt és nem is szép, szóval én is levágatom váll fölé. Utána pedig figyelek az állapotára, kevesebbet vasalom, Kallos termékeket, pakolást is fogok használni.
2021. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanez, bár én folyamatosan visszavágattam és amellett növesztettem, de így is kriminális. Minimum vállig vissza kéne vágni, mert olyan száraz meg töredezett, hogy van, hogy szúr. Pedig ápolom is rendesen, dehát mint sz@rnak a pofon.

Én csinálom tovább a 2-3 havi visszavágatást (mármint a végéből) és akkor majd idővel talán ha elmúlik ez a töredezettség is, szebb lesz. A hossza meg addig úgyis nő valamennyit, amég vissza nem megyek. Ezt tudom neked is tanácsolni.

2021. márc. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!