Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kenjek az arcomra, ha...

Mit kenjek az arcomra, ha szétvágta a borotva?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon érzékeny a bőröm viszont gyorsan nő a szöröm és azt szeretem ha sima az arcom mint a baba popsi.

Ehhez mindennap borotválkozni kéne de mint ahogy a képen is látszik ezt nem kedveli a bőröm hiába éles a borotva.

Ráadásul le szedni se tudom rendesen mert 3-4x át kéne húzni több irányból de az meg jobban roncsolná a bőröm 1 húzás pedig csak ennyire szedi le


2021. márc. 5. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Használj elektromos borotvát, nem lesz ilyen problémád.
2021. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%
Bepanthen v mi a lfsz
2021. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
sudocrem vagy valami olyan tápláló, amiben nincs alkohol és parfüm
2021. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Van, akinek a bőre nem bírja. Sajnos hosszútávon ezt nem tudod úgy megoldani, hogy borotválkozol is meg ne is pattogj ki.

Bepanthen, vagy körömvirágos kamillás krém segíthet enyhíteni, de ha nem akarod, hogy így nézzen ki a bőröd, akkor át kell állni elektromosra.

2021. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
25%
Fekete nadalyto
2021. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Elektromos borotva segített nekem is, kencék mind kamuk.
2021. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Himalaja sot keverj vizzel es azza kendd at. Hagy megszaradni es sopord le.


Osszehuzza a polusokat,averzest csillaitja.

2021. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!