Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől látszik vékonynak a...

Mitől látszik vékonynak a hajam 1-2 nap után?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok és a hajam hajmosás után még jó. De másnap, leginkább harmadnap már pocsék. Vékonynak, kevésnek tűnik.


Viszont nem hullik. Ritkán, ha kézzel beletúrok, marad egy szál. Fésülésnél 2-3, hajmosásnál sem látok 10 szálnál többet. Szedek D vitamint, biotint is.


2021. márc. 1. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran mosol hajat?
2021. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt: heti 2 és hajszárítóval szárítom.
2021. márc. 1. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajmosás után én is kicsit vékonyabbnak, lelapulósabbnak, és nehezebben beállíthatóbbnak érzem a hajam, de ez megváltozik 2-3 napra rá. Próbálj még ritkábban hajat mosni, mondjuk 8-9 naponta.
2021. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem hullik akkor szerintem egyszerűen vékony a hajad kivéve ha előtte dús volt. De megpróbálkozhatsz még hajerősítő vitaminnal is. A revalid a legjobb szerintem, de van olcsóbb is. Ezekben olyan vitaminok és ásványi anyagon vannak amik kellenek az egészséges hajhoz mint pl E, C, több féle B vitamin, vas, cink stb.

Még az jutott az eszembe higy lehet hogy rossz sampont használhatsz. Ha pl sok olaj van benne attól is lelapulhat. Illóolaj nem gond mint pl a teafa olaj. De ha kókusz meg ilyesmi van benne az már lehet higy lelapítja a hajadat. De nem is kell higy olajos legyen, mert nekem pl a citrusos samponok lapítják le a hajam nagyon. Ha sampon és balzsam egyben az még rosszabb.

A heti 2 mosás szerintem teljesen normális, semmi baja nem lesz a hajadnak. Most volt alkalmam letesztelni mert sokat voltam otthon, és hetente egyszer mostam hajat, de nagyon csúnya volt a hetedik napon. Szerintrm a fejbőrnek is kell heti 2 mosás lehalább. Szóval nem változott semmi, nem tolódott ki a hajam zsírosodása. Így visszatértem a heti kettőre. Ha megfelelő sampont választasz azzal többet érsz.

2021. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vékonyszálú a hajad. Hajmosás után jobb a tartása a hajnak így dúsabbnak tűnik (Több közte a levegő). Ahogy zsírosodik egymáshoz tapadnak a szálak. Használj szárazsampont.
2021. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!