Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás nagyon a hajam most...

Korpás nagyon a hajam most mostam ki Head & shoulderssel. Mit tehetnék még? LENT!

Figyelt kérdés

Szerintetek használni fog? Vagy esetleg más tippeket is kérek:)

14/L


2010. aug. 17. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen nekem is korpás volt, a Head and shoulders-től MÉG inkább korpás lett, tehát nekem abszolút nem használt.Később a fodrász ajánlotta, h gyógyszertárban érdeklődjek, ott vmi NATURLAND nevű gyógyszeres sampont adtak, ami tubusban van, attól néhány hét múlva teljesen elmúlt....előtte végigpróbáltam az összes korpásodás elleni samponként hirdetett termékeket, de egyik sem használt, csak jó drágák!!
2010. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neutrogena T/Gél samponja nagyon jó!nekem is korpás volt régen a hajam,és egy ilyen sampontól elmúlt,és több ismerősömnek is! :)
2010. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:) Már ha megvetettem ezt a sampont akkor elhasználom és ha nem válik be akkor, kipróbálom ezeket is.(:
2010. aug. 18. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kb 8 éve vagyok korpás, és az itt leírt összes terméket próbáltam, de egyik se volt jó. Igaz volt olyan hogy (főleg a gyógyzsertáriaktól) néhány hétre (max 2-3) elmúlt, de utánna ,,megszokta" a hajam és újból korpás lett. Úgyhogy engem már nem igazán érdekel:D Reggel kifésülöm és ennyi:D
2010. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!