Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a benzoil-peroxi...

Mit gondoltok a benzoil-peroxid tartalmú folyadékról?

Figyelt kérdés
Jó ideje aknés a bőrőm és hosszú távon semmi sem használ, ezért elhatárzotam magam, hogy kipróbálok valami ,,erősebbet". Az interneten kutakodva találtam, hogy a benzoil-peroxid az egyik opció ilyenkor, viszont találtam ebből folyadékot is amit naponta kell meginni és kenőcsöt is. Mit gondoltok mennyire hatásos, milyen mellékhatásai lehetnek, mire kell figyelni?
2021. febr. 25. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

meginni?!!!!???

te ugye most szorakozol?! uristen, meg ne idd, ezt kulsoleg kell alkalmazni! ankeroxid nevu cuccal probalkozz.

2021. febr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
A benzoil peroxid TOPIKÁLS hatóanyag, nem szisztémás. Nem meginni kell, hanem magadra kenni.
2021. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!