Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festékkel fessem be a...

Milyen festékkel fessem be a hajam?

Figyelt kérdés

Eredetileg sötét gesztenye barna a hajam, elmentem fodrászhoz aki ombrét csinált belőle, viszont konkrétan csibesárga lett a végeredmény.

Ezután már nem bízom a fodrászokban és itthon szeretném befesteni a hajamat egy boltban vásárolt hajfestékkel. Világos barna hajat szeretnék. Melyik márka és melyik árnyalat lenne megfelelő? Tapasztalatok? Tanácsok?



2021. febr. 24. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Vöröses barna
2021. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van otthon kék akkor avval .
2021. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ilyen értelmes válaszokat sem mostanában kaptam.:D

De ez nyilván a válaszolók értelmet tükrözi vissza:))

2021. febr. 24. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

A második nem mond hülyeséget, annyiban, hogy egy kék színező tök jól tudja hamvasítani a sárgás árnyalatot.

Én vörösről festettem a hajam szőkére, így aztán persze mindig sárgul, mint a veszedelem. De nagyon egyszerű kordában tartani egy kék színű pár hajmosásos színezővel (drogériában lehet kapni, talán a Schwarzkopf gyártja?), amiből annyit keverek a balzsamomhoz/pakolásomhoz, hogy azért egyértelműen kék színe legyen, de inkább ilyen közép-, mintsem sötét. Ezt aztán 10 percig szoktam a hajamon hagyni, és az eredmény minden alkalommal szép, hamvas szőke.

Ajánlom neked is ezt a módszert, ha esetleg mem szeretnéd már tovább roncsolni a hajadat még festékkel.

De egyébként lehet direkt hamvasító pakolásokat is kapni, ha mem akarsz otthon kevergetni magadnak.

2021. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó szakemberhez kell menni, akinek vannak referencia munkái, és ilyan lesz a hajad, amit szeretnél.
2021. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező,legyél felkészültebb, mert nem minden válaszoló akar rosszat mondani. 2-es nek igaza van hamvasítani is lehet a kékkel .
2021. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!