Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik ennyire a hajam?...

Miért hullik ennyire a hajam? Segítség! Többi lent

Figyelt kérdés

Annyi a történet, hogy tavaly tavasszal nagyon elkezdett hullani a hajam. El is mentem egy hajvizsgálatra, ott ki is derült hogy eldugultak a faggyúmirigyeim és azért hullik. Írtak is fel rá cseppet amit 2 hónapig kellett használnom, csodát tett vele. Aztán mikor úgy gondoltam hogy minden rendben van a hajammal, többet nem használtam.


Viszont, most hirtelen megint elkezdett nagyon hullani... nem vasalom, nem használok rá semmi káros szert, csak balzsamozom. Elmentem vérvételre is, semmilyen gyulladás nincs a testemben ami kiváltaná a hajhullást. Akkor mi lehet a probléma?😕

Vitaminokat is szedek, illetve sok gyümölcsöt és zöldségeket is eszem. Nem étkezem egészségtelenül.


2021. febr. 20. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A samponod milyen fajta? Nincs szappantartalma vagy hasonló?

Az is lehet,hogy ingazozik a hormonháztartásod és emiatt máshogy alakul a fejbőröd.

Lehet venni vitaminos hajszeszt, én használtam meg használtam Ricinus olajat,én szerettem

2021. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!