Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nature Box color conditioner...

Nature Box color conditioner balzsam?!

Figyelt kérdés

A napokban voltam barátnőmmel rossmannba, és megláttam ezt a hajbalzsamot. Gránátalmás.

Sajnos elég figyelmetlenek voltunk, és észrevettük hogy festett hajra való balzsam😕 nekem már majdnem teljesen lenőtt a hajfesték a hajamról..

Az lenne a kérdésem, hogy aki ilyet használ, vagy esetleg kipróbálta ezt a terméket, neki mi a véleménye róla? Akinek nem festett a haja, ő is használhatja ezt a balzsamot?


Előre is köszi a válaszokat!:)



2021. febr. 19. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont ilyenem van samponnal gránátalmás meg van olivásba is.

Nekem sem festett a hajam és már elég sokszor használtam.

A samponja nagyon jó elég egy kicsi is belőle és nagyon habzik.

A balzsamot én a sampon előtt szoktam rátenni,könnyen kiöblíthető és nagyon selymes lesz tőle

Szóval összességében jó termék főleg ha hamar zsírosodik a hajad.

Az hogy nem festett a hajad és úgy használnád nembaj szerintem.

2021. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Először használok ilyen terméket, ha beválik akkor mindenképp a samponját is megveszem:)
2021. febr. 19. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak es kizarolag festett hajra valo, valoszimu a balzsam ki is szol majd a tubusbol. Ugyh inkabb fesd be mielott ezt hasznalnad
2021. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!