Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz ha valaki korpás?

Nagyon gáz ha valaki korpás?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 16:05
 1/4 anonim válasza:
100%
Magában az, ha valaki korpás, nem gáz. Szerintem az gáz, ha ezt nem kezeli, és az egész hajából hullik a korpa, vagy látszik, hogy az.
2021. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nagyon gusztustalan és sajnos a frissen mosott haj is ápolatlan, igénytelen benyomást kelt.

Nizoral megoldja.

2021. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

igen, az, hosszutavon plane, mert azt feltetelezi, hogy nem kezeli es nem foglalkozik magaval. volt, hogy az en hajam is bekorpasodott egy sampontol, nem feltunoen, epphogy csak, de amint eszrevettem, rogton vettem korpara valo termeket, ami hatott is.

viszont vannak olyan dmberek, akiknek rendszeresen korpas a haja es a ruhajukon is latszik, na ez undorito.

2021. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már látszik akkor igen.
2021. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!