Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik IPL szőrtelenítők a...

Melyik IPL szőrtelenítők a legjobbak?

Figyelt kérdés
lehetőleg nem a drágább 100ezres kategória, hanem az olcsóbb 50ezre érdekelne.

2021. febr. 14. 15:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!

és milyen időközönként kell szőrteleníteni ilyen lézeressel? Tényleg használ?

2021. febr. 14. 19:49
 12/18 anonim ***** válasza:
A lézert kozmetikában végzik. Közte borotválkozni kell. Eleinte 2 havonta aztán ez az idő folyamatosan nő. De hogy végleg eltűnjön ahhoz évek kellenek. Ami összesen több mint egy millió forint. De ez szalontól függ
2021. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Nézd kérdező, mi a drága? Megvenni az 50 ezres gépet és küszködni a pici fejével (a két láb kb. 1,5 óra) majd 2 év múlva eldobni, vagy költesz rá 100-at (legolcsóbb lumea) és 5-6 évig nyugodtan használod. Nagyjából ennyi ideig bírja a lámpa benne.


Az otthoni felhasználásúak nem olyan erősek, mint a nagy szalonos gépek. Havonta rendszeresen villantanod kell, hogy féken tartsd vele a szőrszálak számát.

2021. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első 6-8 alkalommal kéthetente kell, aztán elég havonta egyszer. Időközben bármikor borotválkozhatsz, majd látni fogod, ahogy ritkul a szőr, nem fog kipattogni. Szerintem már ezért megéri az IPL.


Ami még fontos, hogy kimondottan sötét szőrszálakra hat. A vörös és szőke szőrrel nem történik semmi, csak a bőrt égeti.


[link]

2021. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez az alap lumea gép. Ugyan azt tudja, mint a 100 felettiek, de ez vezetékes és csak két féle ablak jár hozzá. Szerintem nem kell több, ma már én is ilyet vennék.

2021. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! és milyen színű a szőrzeted? Mert ha nem elég sötét, járhatsz a legjobb párizsi szalonba is, akkor sem lesz rá hatással a lézer/ipl.
2021. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
fekete, erősebb szőrszálakat szeretnék eltüntetni.
2021. febr. 27. 12:59
 18/18 anonim ***** válasza:
Mielőtt veszel egy ilyen gépet én azért megnézetném kozmetikussal a szőrt. A tanácsadás nem kerül semmibe.
2021. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!