Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Debrecenben melyik a legmegbíz...

Debrecenben melyik a legmegbízhatóbb fodrász szalon?

Figyelt kérdés
A napokban voltam fodrásznál, és nem vagyok meg elégedve a végeredménnyel. Nem úgy lett befestve a hajam mint ahogy azt kértem, és a vágás is borzalmas lett. Úgyhogy új helyet keresek. Ti melyik szalont ajánlanátok nekem Debrecenben? Amire végre nem feleslegesen fogok kidobni az ablakon egy valag pénzt. Saját tapasztalatoknak nagyon örülnék:)

2021. febr. 10. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Magamnak nyírom a hajamat nullással, amióta elegem lett a fodrászokból. Ez bizonyult a legjobb választásnak.
2021. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hedge hair
2021. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1# én azt nem merem. Viszonylag hosszú hajam van, egyszer volt hogy levágtam magamnak és soha többé, nagyon csúnyán elrontottam. Plusz már festeni is festetném, azt meg pláne nem csinálnám otthon.
2021. febr. 10. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!