Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Réz vörösből szőke?

Réz vörösből szőke?

Figyelt kérdés
Sziasztok kb 3 hete voltam le szivatni a fekete hajamat, és kaptam egy foltos réz vörös hajat, igazából minden fele szin van, a sötétbarnatol-szökéig benne, és az lenne a kérdésem, hogy most megyek pénteken megint, le szivatni, és hogy az szőke lesz már? Vagy valami szökés árnyalatot ki lehet már belole hozni? Előre köszönöm❤️

2021. febr. 9. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hu én nem mennék szivatni, se festeni nagyon nagyon megbantam, 2 évbe telt rendbe hozni teljesen, most novesztem, fulemig keett vagatni, most mellem tetejeig ér egyenesen
2021. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2. alkalom után már relatíve szőke lesz, de erre még rá kell kenni a színt. Ez nagy szakértelmet kíván, hogy ne legyen zöldes beütése. Először natur színt kell rá kenni, ha rögtön hamvas menne rá nagy eséllyel lenne zöld. De elvileg ezt a fodrász jobban tudja. Remélem nem valami kóklerhez mész.
2021. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen❤️ Hat remelem nem kell majd nekem is a fülemig vagni a hajam és remelem zöld se lesz😳
2021. febr. 9. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd megirod légyszi hogy sikerult? Azért drukkolok, ha esetleg még nem használsz akkor használj hamvasito sampont és balzsamot de a sampont ne hagyd rajta túl sokáig, mert enyhén megfoghatja itt ott a hajat, esetleg körmöt is ha teljesen natúr. Ja és első vagyok. Végül visszakerestem a képeket és majdnem állig ért a hajam, de szerettem nagyon, csak sok idő míg megno.. És nyilván mindenkinek a hosszú tetszett jobban..
2021. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi és igen majd írok❤
2021. febr. 10. 08:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat jobb eredményre számítottam😳azt hittem hogy megint le szívja az egészet a Fodrasz, de nem, rakott bele pár mellirt🤦‍♀️ és most alul ugyan olyan vörös és felül meg elég foltosan vannak szoke mellirek🤦‍♀️🤦‍♀️Szóval inkább fogom azt be festem valami világos színnel mert ez nagyok csúnya
2021. febr. 12. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó sajnálom.. Alfaparf festékek jók elvileg, anya is azt hasznalja neki bevált. Fodraszcikkekben lehet kapni azt hiszem de ez csak egy ötlet.
2021. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!