Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pasim szorteleiti magát,...

A pasim szorteleiti magát, pedig tudja, hogy nekem nemtetszik. Ti borotvaljatok az intim területet?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 22:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Lent kifejtem
29 szavazat
 1/7 kyoman válasza:
84%
Borotválom de ha csaj azt akarná és tetszene neki akkor meghagynám.Ez megbeszélés kérdése
2021. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem, pont fordítva vagyok mint az #1-es, nem borotválnám le más kedvéért - ahhoz már igen erős szerelemnek kellene lennie (de ha szeret annyira akkor meg nem követeli ki). Hogy miért? Mert én így érzem jól magam!
2021. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is ez van. Még első szex előtt mondtam neki, hogy a szőröst szeretem, viszont ő meg azt válaszolta, hogy ő csak akkor érzi magát ápoltnak, ha szőrtelen ott. Párom nagyon szőrös mindenhol, és ez számomra izgató. Egyedül az intim területeken kapja le. Kicsit fura, hogy a mellkasa tiszta bozót, alul meg csupasz. Viszont nem szoktam nézni, mert mire odakerülünk ígyis-úgyis iszonyatosan kívánom.
2021. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Fazon.
2021. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%
Hónalj, farok mindig szőrtelen.
2021. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Baratomnak a honalja, a penisze korul es a popsija szortelen. Szerintem eleg fura hogy a hasa es a combja pedig szoros, de ha neki igy jo akkor en elfogadom.
2021. febr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6 Igen, ez tényleg hülyén néz ki. Az én párom is ezt csinálta mikor megismerkedtünk. Én viszont mondtam neki, hogy szőrösen jobban tetszik és elég lenne csak trimmelni. Szóval azóta is borotválkpzik, csak nem olyan sűrűn. Szóval alapvetően már rövidre trimmelve hagyja a szőrt átlagban, nem teljesen csupasz.
2021. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!