Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan működik az anyajegy...

Hogyan működik az anyajegy levétel?

Figyelt kérdés

Van egy anyajegy az arcomon amin nagyon nő a szőr és nehéz borotválni ezért szeretném leszedetni.

Ez hogyan működik?

Magán úton szeretném csináltatni mert nincs kedvem várni több hónapot SZTK-ba. Ez mennyibe szokott kerülni általában?


2021. febr. 7. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hogy mennyibe kerül, mert nekem sztk-ban csinálták, de maga a folyamat annyi, hogy először elmész egy vizsgálatra, felméri a terepet az orvos, utána megbeszéltek egy időpontot, amikor menned kell a műtétre. Maga a műtét kb. 15 percet vesz igénybe, szurival leérzésteleníti az orvos a területet, semmit nem fogsz érezni ezután. Körbevágja az anyajegyet, majd összevarrja a helyét. Következő nap általában vissza kell menni kötéscserére és itt beszéltek majd meg egy időpontot varratszedésre is.
2021. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igy van ahogy az elso irja. Csak az elso idopont nekem borgyogyasz volt, meg a masodik sebesz. Szovettant szoktak kerni meg, ha mar kivettek,biztos ami biztos alapon.
2021. febr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!