Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kozmetikusok az otthoni...

A kozmetikusok az otthoni arcápolás terén csak a náluk vehető termékeket ajánlják, vagy szoktak hatékony, de olcsóbb vagy máshol vásárolható termékeket is?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mást is ajánlhatnak.
2021. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mást is szoktam ajánlani
2021. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi! tehát ha mondjuk megmutatom neki egy termék INCI-jét, akkor tud segíteni abban, hogy az jó-e az én bőrömnek?
2021. febr. 6. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, erre van a kozmetikus:D
2021. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akiknél voltam, csak az általuk használt márka közül ajánlottak, amikor pedig kérdeztem, nincs-e olcsóbb alternatíva a piacon, akkor azt mondták, azokat nem ismerik annyira.
2021. febr. 6. 13:28
 6/6 anonim válasza:
Attól függ... De leginkább az általuk forgalmazott termékeket szokták ajánlani. Az, hogy neked mi fog beválni arra ők szerintem nem fognak garanciát vállalni, illetve az nem csak incitől függ, azt neked kell kitapasztalni. Vannak fb csoportok tudatos bőrápolók, skincare junkie, vagy ha a koreai termékek is érdekelnek akkor oh my brush Viki ahol tudnak olcsóbb termékeket is lehet találni, bár az relatív, hogy mi az olcsó..
2021. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!