Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vitiligo bőr a szemek alatt/ar...

Vitiligo bőr a szemek alatt/arcon, hogyan kezelhetném?

Figyelt kérdés

Kb egy évtizede megvan, de mostmár nagyon zavaró tud lenni hogy minden jött-ment (jobb esetben) lesi mintha oda lenne írva hogy "HÉ TE PARASZT NÉZZED MÁR A FEJEM", legtöbbször viszont mondják hogy "Mi van a szemedel?? :O Tiszta fehér alatta :O nem aludtál? :OOOOOOO"

Rohadt idegesítő már. Úgy hallottam, orvossal halványíttatni lehet max, de sminkkeléssel is csak óvatosan szabad vele bánni. Ötletek?


2021. febr. 4. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz vele csinálni. Ez van
2021. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Halványíttatást nem ajánlom mert olyan szerekkel csinálják amit én nem kennék az arcomra. Sminkkel nincs semmi baj, hiszen csak a pigment hiányzik. Nem derült ki higy fiú vagy vagy lány, de ha lány vagy akkor egy színben bőrhöz illő jól fedő korrektor (ha nem nagy a kiterjedése) lenne jó szerintem.

Alkalomszerűen használnám, mert egyébként nem tudsz csinálni vele semmit, minden egyes nap pedig nem takargathatod magad. Aki ismer az így fog elfogadni. Egy időben olvasgattam róla és azt írták hogy a legnagyobb probléma pszichés szokott lenni.

Ismertem ilyen embert amúgy, nekem más fel sem tűnt ha találkoztunk mert megszoktam. Egyébként egyértelmű volt hogy mi a "baja", nem is lehet kialvatlansággal összekeverni.

2021. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
2021. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A vitiligó egy autoimmun betegség. Tehát nemtudják hogy miért alakúl ki, és nincs gyógyszer és kezelés se rá.

Elfogadni tudod, illetve ha lány vagy akkor sminkel korrigálhatsz.

2021. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!