Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudja szinte egy...

Miért nem tudja szinte egy fodrász sem jól csinálni a munkáját?

Figyelt kérdés

Piszkos szőke/világos barna hajam van. Életemben egyszer voltam csak az elképzeléseimnek megfelelő szőke, de utána egyik fodrász sem tudta elérni a kívánt hatást. A töve nincs szőkítve, az alja viszont ki lett, és így nagyon rosszul néz ki. Tavaly elmentem egy fodrászhoz, mutattam neki képet, hogy teljes szőke hajat szeretnék, a tövétől. Aranybarna lett, rezes árnyalattal, amikor elmondtam, h ez nem a kívánt szín, akkor besértődött, és még én éreztem magam kellemetlenül. Később elmentem a legutóbbi fodrászomhoz, már egy nagyon fenszi hajszalon volt, sajnos az árak is hihetetlenül magasak voltak. Kértem, hogy legyek tejszőke, erre javasolta a melírt. Bíztam a tudásában és a szakértelmében, de megint nem lett meg a kívánt eredmény. Látni a lenövést, a hajszínem inkább szürkés...

Hová menjek, hogy megértsék mit szeretnék??? Mintha sok fodrász nem merne szőkíteni.


2021. febr. 4. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet teljes biztonsággal kihozni az általad kívánt végeredményt... Mert minden haj máshogyan viselkedik... Persze ha már többedszer mész ugyanahhoz a fodrászhoz, akkor a hajad viselkedése alapján fog tudni korrigálni...
2021. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza lehet az elsőnek, amikor elkezdtem szőkíttetni a hajam, kinéztem egy olyan világos színt ami láttán a fodrászom majdnem elájult, és közölte velem, hogy ilyen az én hajamból sosem lesz, viszont hasonló lehet de az sok munka lesz. Azóta eltelt 3 év és szinte teljesen olyan lett a hajam mint azon az ominózus képen. Az, hogy árban húzósabb az nyilvánvaló, de szerintem megéri rááldozni. Keress egy jó mesterfodrászt Budapesten, és légy türelmes a kívánt hatás elérése érdekében.
2021. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!