Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valakinek van egy nagy anyajegye?

Figyelt kérdés

Gondolkozom egy sulin és minden tetszik vele kapcsolatban, viszont láttam pár képet és ott valamelyik gyakorlati órán olyan ruha volt mindenkin (szóval gondolom kötelező abban a ruhában lenni) ami nem takarná el az anyajegyemet.

Tényleg elég nagy anyajegyről van szó, kb. 5-6 cm átmérőjű. Mindig olyan ruhákat hordok amikben nem látszik, szóval általában nem látják, csak pl. barátaim/rokonaim tudnak róla, de ők nyilván nem szólnak be miatta.

Eléggé félek, hogyha egy egész osztály látná, mit szólnának? Attól félek, hogy piszkálnának miatta vagy lenéznének vagy valami.

Ti mit gondolnátok, ha látnátok? Kérlek tényleg legyetek őszinték, nem sértődök meg, csak jó lenne tudni, hogy mire számítsak


(Az eltávolítás jelenleg nem jöhet szóba. Egyrészt megnézettem orvossal és teljesen egészséges így csak esztétikai oka lenne az eltávolításnak és így nem vállalnák az orvosok a vírushelyzet miatt, másrészt pedig kicsit komplikált lenne leszedni, mert csak bőrátültetéssel lehet megoldani, és nem tudom, hogy azt szeretném-e)



2021. febr. 3. 14:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Hogy pontosabb legyek, kerestem képet neten, talán ez áll a legközelebb ahhoz, ahogy az enyém kinéz:

[link]

2021. febr. 3. 14:08
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Az semmi!


Ez már üt: [link]

2021. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem engem elsőre kicsit zavarna, de megszoknám.
2021. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen ennyire. Az anyajegy te vagy, az (is) tesz egyedivé. :) Nekem is van egy nagyobb a térdemen, sokáig szégyelltem, de aztán valami fordult, és nem érdekelt tovább. Senki, de tényleg senki nem szólt be miatta. Ne állítson meg ez az álmaidban!
2021. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az anyajegyek különlegesebbé teszik az embert, igen a tiéd egy kicsit nagyobb az átlagnál, de ezzel sincs semmi probléma. Ha valakit ez mégis zavar az gyerekes, tudom könnyű mondani, de ne foglalkozz velük.
2021. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!