Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj kopaszság kezelésére?

Ricinusolaj kopaszság kezelésére?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy sokan hajnövesztőnek is használják, többségében nők. Az lenne a kérdés hogy egy kopaszodó, vagy ritka hajú ferfiaknak elősegíti a haj újbóli kinövését a kopasz teruleten? Van valakinek tapasztalata ebben?

2021. febr. 1. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes megpróbálni.
2021. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat használtam rendszeresen. Csak ragacsos lett tőle a hajam. Helyileg ható hormon tartalmú készítményekkel és saw palmetto kapszulával értem el eredményt. De így is szinte csak fenntartó állapot volt, mert befolyásolta az erekciót.
2021. febr. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló? Ugy érti, hogy a ricinusolaj befolyásolta?
2021. febr. 2. 07:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. A kopaszodás kezelésének egyetlen módja a borotva, és hogy a tar fejnek az előnyeire koncentrálsz.
2021. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az semmit sem csinált. (2-es vok)
2021. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!