Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok milyen hajápoló terméke...

Lányok milyen hajápoló termékeket használtok?

Figyelt kérdés

Hány naponta mostok hajat?Milyen hajápolót használtok?


Számomra milyen terméket tudtok ajánlani ha gyorsan zsirosodó hajam van,a hajvégem száraz és hamar töredezik.A tarkómnál pedig sokszor viszket a bőr.


2021. jan. 26. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon korpásodott, száraz volt a fejbőröm. Először megmosom hétköznapi samponnal, leöblítem aztán megmosom mégegyszer kénes samponnal. Így teljesen jó 3 napig.

A viszketés nyáron jelentkezett, amikor még hosszú volt a hajam és rálógott tarkómra. Befülledt alatta fejbőr, sportolásnál különösen.

2021. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Heti 3-4 alkalommal mosok hajat, ebből egyszer használok hajpakolást, olyankor "abban" is alszom és csak másnap reggel mosom ki a hajamból. Ez Olaplex Nr. 3-ből, Bleach hajpakolásból és egy pipettányi szelénből áll, vagy a Coco and Eve kókuszos pakolásából és a Miracle haj elixírjükből. Ha extra száraznak érzem a végeit, akkor teszek a Davines, vagy az Olaplex hajolajából is bele.

Ha csak simán hajmosós nap van, akkor Olaplex samponnal megmosom, majd a kondicionálóját rajta hagyom 5 percig és leöblítem. Utána a törölközőszáraz hajamra fújok valamilyen kifésülés könnyítőt, ebből nincs fix kedvencem, kb ami éppen van itthon. Most egy Briogeo-t használok, előtte egy H und M-eset használtam, szóval változó.

Utána ha kifésültem, teszek rá az Olaplex Bond Smootherjéből és olajából a hajvégekre, aztán megszárítom. Utána befújom még pluszba hővédővel és kivasalom, majd ismét teszek rá az Olaplex olajból, akkor már száraz hajra.

2021. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!