Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne tartósabb a...

Hogy lehetne tartósabb a hajgöndörítés?

Figyelt kérdés
Próbáltam már hajgöndörítővel, hajvasalóval, ilyen olyan technikákat kipróbáltam, de semelyik nem vált be mert 1óra után full egyenes volt a hajam. Mit rontok el? Nektek van valami bevált módszeretek?

2021. jan. 26. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajgöndörítő spray-yel fújd be a hajadat előtte, majd fixáld picike hajlakkal. :-)
2021. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem minél “nehezebb” a haj, annál kevésbé tarja meg a loknikat. és mitől nehéz a haj: a zsírtól amit rápakolsz és ami természetesen is benne van. ezért is sok haj egyenes és kissé lapos (tehát nem frizzy). esetleg próbáld meg hogy nem használsz kondicionálót és egyéb olajos mosás utáni szereket, amik még jobban nehezítik és egyben tartják a hajszálakat. nem tudom fog e működni, ez most jutott eszembe.
2021. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!