Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk. Ti szoktátok festeni a...

Fiúk. Ti szoktátok festeni a hajatokat?

Figyelt kérdés
Ti festettétek már vagy festitek a hajatokat? Milyen színt próbáltatok ki? Tetszett a végeredmény? Van valami különösebb oka ami miatt festitek? Esetleg valami tanácsot tudtok adni?

2021. jan. 25. 21:44
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, soha.
2021. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Régen egyszer bevolt festve a tarajom,vörös volt a dobozon,de lilás szín lett belőle.Utána még egyszer,akkor már normális hajam volt,de elfogyott a festék,így előlről a 3/4-e szőke lett,a maradék pedig maradt barna,de bejött és úgyhagyattam.Ez a kettő volt,kipróbálásnak jó volt,de ennyi elég is volt,nem akartam hogy hamarabb kihulljon miatta,Édesanyámon már tapasztaltam,őneki is szegénynek már alig van haja,mert havonta,1.5,2 havonta festette mindig.
2021. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Előzőhöz:A tanácsom az hogy ne szoktasd hozzá magad,kipróbálod mondjuk a szőkét,barnát,feketét,vöröset,de utána álljál is le vele,ha nem akarsz rosszat magadnak. :)
2021. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ^^

Ment a zöld. Bár valami nyomoronc le pontozta a válaszaitokat 😕

2021. jan. 25. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4.:Szívesen! :) (nem probléma,már nem lepődök meg rajta,mindenhol ez van,midegy hogy értelmeset írok-e vagy nem,valaki(k) pikkel(nek) rám alapból)
2021. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
En 25 eves korom ota festem. Voltam szoke, fekete, most az eredeti barna szinehez hasonlora festem. 20 eves korom ota oszulok es szerintem undorito az osz haj, meghagyom azt a 80 eves nagypapaknak.
2021. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!