Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszódás ebben a korban?...

Kopaszódás ebben a korban? Lány ként?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Mindig is vékony szálú hajam volt. (Örökletes) Na de ma vettem észre, hogy oldalt ahol eddig babahaj volt, teljesen kikopaszodott... csak egy sima folt van ott semmi babahaj de tenyleg semmi .. nagyon aggódom, hogy valami komolyabb baj lehet. Nektek is volt ilyen (?) ha igen mi segitett nektek (?)
2021. jan. 23. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztos, hogy komoly baj áll a háttérben, lehet egyszerű genetika is.
2021. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nehéz kép nélkül megmondani, házi dokit, vagy esetleg bőrgyógyászt kéne felkeresni.. Lehet, hogy nincs nagy baj, de ők tudnak vérvételt kérni, vagy tovább küldeni góckutatásra.
2021. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Pontosan hol lett kopasz részed?

Gyakran megesik, hogy ha szorossan hajgumízod a hajad, akkor kopik a haj.

2021. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is a homlokomnál oldalt nőnek a babahajaim, amik sokkal világosabbak mint a hajam, szinte beleolvad a bőröm színébe. Ha a fölülről jövő hajtincseim nem takarnák el, úgy tűnhetne, hogy alig van ott hajam:(

Viszont ha nálad valóban eltűnt onnan a haj és nem csak kiszőkült/elvékonyodott, akkor érdemes lenne felkeresni egy orvost. És kezdj el vitamint szedni! (most így kapásból nem akarok hülyeséget mondani, hogy melyik a haj vitaminja...)

2021. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!