Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mit ajánl korpára?

Ki mit ajánl korpára?

Figyelt kérdés

Terhesség előtt is korpásodott a fejbőröm de amióta terhes vagyok talán mégdurvább.

Kiváncsi lennék ki mit használ rá,házi praktikák is érdekelnek vagy samponok ...bármi.



#haj #házi praktika #Korpásfejbőr
2021. jan. 21. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a gyógyszertárban kapható kénes sampont imádom. Detergens Sulfur a neve. Kb 700 ft, de házi orvos adhat hozzá receptet, akkor kb 300 ft.

Nekem eddig ez vált be. Házi orvosom ajánlotta. Azóta párom is használja és neki is hatott. Szóval én csak ajánlani tudom!

Miután feltetted, érdemes rajta hagyni min 15 percre, hogy hatni tudjon.

Ami hátránya lehet, hogy nincs parfümözött jó illata. Inkább ilyen kénes jellegzetes.

2021. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Terhesen és szoptatás alatt biztos nem, de nekem az egyetlen ami bevált az a selsun blue. Kénestől nekem csak rosszabb lett. De ez persze vegyszer szóval még egyszer mondom h terhesen ne.
2021. jan. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!