Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet valahogy szép haja...

Lehet valahogy szép haja annak is, akinek genetikailag nem dús? Hosszabítást leszámítva értem.

Figyelt kérdés

Nőkre gondolok első sorban, mert a férfiaknál ugye nehéz mit tenni a genetikai kopaszodással.

Sajnos nő létemre nagyon semmilyen a hajam, hullásra, roncsolódásra hajlamos. Mesterséges hosszabbításon kívül lehet belőle valahogy szépet varázsolni idővel?

Annyira megnöveszteném, de ha vállam alá ér sokkal mindig elkezdem úgy érezni, hogy hülyén néz ki, mert kevés. Aznap hogy megmosom még elmegy, utána már rálapul a fejemre hiába nem zsíros, csak baromi vékonyszálú, kevés.

Van itt olyan, aki valamilyen vitamin, termék segítségével tudta dúsítani a haját? Ha évek alatt is, de mégis...



2021. jan. 19. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő frizura sokat segít rajta.

Pl ha bekened hajhabbal, és amikor még nedves egy kicsit, berakod éjszakára. Én úgy szoktam berakni, hogy a hajamat tincsenként ilyen karikává görgetem, és oda tűzöm laposan a fejemre egy hullámcsattal. Minél nagyobb a karika, annál lazább a hullám. Sokat segít a látványon, és nem roncsolja a hajat úgy mint a hajsütő.

2021. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Ha rám hallgatsz, ne akarj mindenképpen hosszú hajat. Nagyon jó frizurákat lehet csinálni rövidebb hajból is. Az enyém is hasonló típusú haj, és a fodrász mindig azt mondta, hogyha hosszúra hagyom,a hajszálak súlya lehúzza, lelapul és azért néz ki olyan nyomin. Aztán, amikor rövidebb fazonra váltottam, már nem esett össze annyira a hajam és normálisan lehet kezelni házilag is. Meg kell találni, milyen fazon áll jól az arcodhoz és olyanra vágatni. Egy próbát megér...
2021. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!