Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok a háton lévő...

Mit ajánlotok a háton lévő pattanásokra?

Figyelt kérdés
Dermofil paszta? Vagy milyen manna szappan? Vagy kinek milyen krém, márka vált be?

2021. jan. 17. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Szappan jó lehet. Zsíros bőrre való.
2021. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha az arcod is pattanásos és arra van rutinod, akkor ugyanúgy használhatod azokat a hátadra is. Esetleg a tusfürdőt elhagyhatod azon a részen és szép összetevőjű lemosóval és megtisztíthatod. Pl a CeraVe SA smoothing cleanser nevű lemosója jó lehet, ez pattanásos bőrre való.
2021. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
53%

Nekem az vált be, hogy a Cerave SA nevű tusfürdőjét/lemosóját használom, illetve időjárástól és testmozgástól függően kb. heti 1-2szer egy ilyen zuhanykefével/zuhanykesztyűvel vagy loofával átdörzsölöm a hátam (nyilván nem sebesre, megfelelő puhaságút használok, DE ha kifejezett gyulladt pattanások vannak a hátadon, akkor nem ajánlom, hogy dörzsöld kicsit se, nekem inkább ilyen kis felszín alatti mitesszerek szoktak előjönni arra nekem ez jól bevált). Utána pedig nagyon könnyű állagú testápolót, illetve párnaponta retinolos szérumot kenek a hátamra.

Meg hajmosásnál a sampon/balzsam leöblítése után mosom meg a hátam a lemosóval, hogy biztos ne maradjon ott balzsam-maradék.

Ezen kívül minden nap tiszta felsőt veszek fel, pizsamafelsőt is minden nap cserélek.

2021. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
86%
Nekem a fekete szappan tett csodát a hátammal, mindig tartok egyet otthon hogy ha hormonok miatt kiburjánzok, akkor legyen. Általában nincs egy se de a menzesz előtti héten kijönnek, 2-3 alkalommal megmosom a szappannal (most Nesti Dante márkájú van, azelőtt Yamuna volt) és elmúlik.
2021. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem is a fekete szappan segített egyedül! Én is azt javaslom:)
2021. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még egy pont a fekete szappannak 😉
2021. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!