Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullhat a hajam? És mit...

Miért hullhat a hajam? És mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Hajmosáskor nagyon sok hullik ki, egész marokkal. Idáig nem nagyon érdekelt, mert sok meg dús hajam van, de már jó pár hete ez megy.

A hajamat hidegben védem sapkával, rendesen meg szoktam szárítani is. Szoktam rá (bolti, keratinos) pakolást rakni, ezen kivül 2× samponozom, hajolajat is használok rá. Heti 1-2× mosok hajat. Kissé hullámos a hajam, de hajszárításkor körkefével kiegyenesítem. Naponta 2-3× fésülködök. 19 éves vagyok, az egyetemi vizsgákon nemrég lettem túl (szóval már nincs bennem stressz sem).

Szóval ezért nem nagyon értem, hogy miért hullik ki ilyen sok.. Szerintetek? Mit tehetnék ellene?



2021. jan. 17. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Tipikus vashiany tunet. Vervetellel meresd meg a vasszinted.!!! Evente vita nelkul megnezeti a haziorvosod.
2021. jan. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!