Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenek ezek a natúrkozmetiku...

Milyenek ezek a natúrkozmetikumok? Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A Mannát ismerem, egész jónak tűnik, de olvastam, hogy pár éve volt valami balhé körülötte. Azóta mennyire számít jónak?

A másik a PomPom, nemrég láttam hirdetéseket, meg dicsérő hozzáaszólásokat, bár jobban még nem néztem utána az oldalnak.

Valakinek van tapasztalata valamelyikkel? Esetleg mindkettővel, összehasonlításképp?

De ajánlhattok más márkát is, ha tudtok. :)



2021. jan. 12. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Magister sem rossz. A marketing jobb, én felültem a "vonatukra '. A" szakértők " által összeállított rutinomhoz tartozó termékemet megvettem (majdnem ötven ezer forint volt az első kör...) ezek nagy részétől kipattogtam... Kis fehér gombócok lettek rajtam. Felvettem a kapcsolatot egy" szakértővel " újabb rutint írt össze, szintén majdnem ekkora árban. A két rendelésből négy db terméket tudok használni. Többit elosztogattam :( hatalmas csalódás. Egy Drogériás cucctól sem pattogtam ki, csak szerettem volna esélyt adni a természetes anyagokból készült termékeknek.

Ilcsi lesz a következő, amit kipróbálok.

2021. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Canaan ***** válasza:
100%

Én vettem egy Manna szappant még karácsony előtt és teljesen meg vagyok vele elégedve. Szerintem a termékcsaládból fogok még bőven vásárolni.


Kellemes illatú és csak természetes összetevőket tartalmaz. Nekem nagyon bejön a Manna termékcsalád.

2021. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőből vettem termékeket tavaly, még használom őket. Nem rosszak, de egyik sem hozza azt a nagy csodát, amit ígér. 1 cucc van csak, amit meglepően jónak találtam, a pom-pom virágvizes arczseléje, az tényleg szuperül hidratál. (Más kérdés, hogy az én bőrtípusomnak nem felel meg, így csak éjszakára használom inkább, de jól feltölti a bőrt nedvességgel.)
2021. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)
2021. jan. 30. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!