Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az lehet, hogy a Canesten 1...

Az lehet, hogy a Canesten 1 hét alatt kb. semmit nem használt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bizony!


Akkor váltani kell!


Valószínűleg a különböző fertőző gombák nem egyformán érzékenyek a különböző hatóanyagokra.


Én egy olyan makacs lábgombát kaptam el tavaly nyáron, hogy azt hittem belepusztulok.


Nappal ki lehetett bírni, de éjjel annyira elkezdett viszketni, hogy aludni sem tudtam tőle.

Elkezdtem kenegetni, (márkákat direkt nem írok), egy hónapig kentem és semmit se használt.

Váltottam másikra, szinte ugyan ez volt. Valamit enyhült, de nem sokat.


Aztán harmadik fajta gombaelleni krém segített.

Már az első bekenés után, mintha elvágták volna a viszketést. Persze végigcsináltam vele, biztos ami biztos, a teljes kúra dupláját, de azóta (Hála Istennek) semmi ilyen gondom nincs.

2021. jan. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És mit tudsz ajánlani?


Szerintem simán leírhatod, mi nem használt, másnak meg lehet hogy az jön be.

2021. jan. 12. 05:48
 3/6 DominikX ***** válasza:

Nekem lábgombánál nincs tapasztalatom, csak körömgombánál.


Nekem semmilyen vény nélküli szer nem segített. Még a bororvos által felírt kenőcs és tabletta után is látható 3 hónap után. Kitarto

Lények ezek, de ugy tudom,

Hogy a lábgomba gyengébb és jobban kezelhető.

2021. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De hol???
2021. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lábujjak között
2021. jan. 12. 22:49
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Ahogyan minden gyógyszer, úgy az általad említett krém esetén is elképzelhető, hogy számodra nem megfelelő. Ilyenkor fel kell keresned a házi orvosodat, vagy gyógyszerészedet, és keresnetek kell egy másik alternatívát.


További szép napot kívánok!

2021. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!