Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL-t használó csajok? Segítség!

IPL-t használó csajok? Segítség!

Figyelt kérdés

Szóval kb 3 hónapja használom Philips Lumea sima alap IPL-es gépét az arcomon, mert sajnos nem állapítottak meg semmi hormonális zavart mégis nagyon szőrösödtem. Az eredmény amit a szőrtelenítő csinált, lenyűgöző. Viszont teljesen nem vagyok elégedett, fog még ebből kopni vajon?


Másik kérdés, h azt tanácsolták nyáron szüneteltessem. Viszont még mindig így is max 1-2 hét és visszanő😕 igaz a negyede kb, de egy nőnek na nem kell szerintem mondjam, h zavaró. Mit ajánlotok ezekre a köztes időkre? Gyanta? Vagy néha azért lecsippanthatom?



Mindenféle tapasztalatot ezzel a géppel kapcsolatban szívesen olvasnék!🥰



2021. jan. 7. 10:18
 1/5 anonim válasza:
Én is szeretnék venni hasonló szőrtelenítőket,mert én mindenhol szőrös vagyok konkréten,szintén arc de plusszban még comb,hát,váll meg hasonló.Júniusig azon vagyok hogy fogyjak,hátha a túlsúlytól van (+10kg),aztán ha ez nem segít akkor megvenni egy ilyen gépet.Szóval nem tudom megválaszolni a kérdésed amit sajnálok:( de nekem lenne annyi hogy miért nem lehet használni nyáron? :/
2021. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem ne várj a megvétellel. Énis fogytam -15kgt ugyanaz volt a helyzet. Húztam halogattam aztán megvettem és már úgy vagyok vele, h nekem minden pénzt megér!

Azért mert a kezelt területet “égeted” sérülékenyebb a bőr+ barna bőrön nem olyan hatékony. Remélem tudtam neked segíteni! ☺️

2021. jan. 7. 13:26
 3/5 anonim válasza:
#1-es vagyok,Nagyon szépen köszönöm a választ :)
2021. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Viszont teljesen nem vagyok elégedett, fog még ebből kopni vajon?

2 éve használom havi egy alkalommal, a szőrzetemből nagyjából 10% nő vissza.


Vagy néha azért lecsippanthatom?

IPL előtt gondolom leborotválod... vagyis úgy kellene.


Gyantázni nem próbáltam, feleslegesnek érezem. Hónom alatt csipesszel húzom ki azt pár szálat. Deréktól lefelé borotválok heti 2x, de szinte alig van valami.

2021. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem a gyantát, mert ha nem csippantom akkor inkább gyantáznám, de igen most, hogy használom borotválom.

Egyenlőre annyit értem el, h nem kell naponta foglalkoznom vele elég 3-4 hetente nekem már ez is óriási eredmény, viszont azért reménykedem benne, h talán ennyi sem fog visszanőni.

Köszönöm a válaszod!

2021. jan. 9. 06:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!