Lesz tőle "baja"?

Figyelt kérdés

Ma befestettem a hajamat szőkére, tökre jó lett, viszont nem volt elég a hajamra és nem fogta be teljesen mindenhok úgyhogy holnap még veszek egy festéket és befestem mégegyszer.

Tettem rá sárgásodás elleni balzsamot, sajnos a fejem tetején annyira nem használt mert lehajtott fejjel kentem rá és oda nem jutott annyi

A kérdésem az lenne hogyha most sima samponnal amit eddig használtam, megmosom akkor lesz valami "baja"?

Mármint nem lesz sárga stb?

Plusz mostantól mindig festett hajra való sampont kell használnom?

És tudna valaki ajánlani hajápoló termékeket, hogy miket használjak hogy ne menjen tönkre a hajam?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2021. jan. 4. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egyszer használod az eddigi samponod attól nem lesz baja, de ha nem szőke festett hajra valót fogsz használni akkor igen, be fog sárgásodni

Érdemes hidratáló balzsamot használni

Hajvégápolót

2021. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom a holnapi festést. Nem fogod tudni kiválogatni hova kend, így ahol már szőkítve van, az a rész jobban fog károsodni, amúgy is világosabb lesz, mivel a szőkített részre is rászőkítesz. Ezért kell fodrászhoz menni és elsőre normálisan befesteni.

Így is úgy is foltos marad a hajad. A hamvasító sampon lesz a legkisebb gondod.

2021. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 Bocsi, látom tegnapi kérdés.Akkor ma ne fesd be a hajad, kérj időpontot egy jó fodrászhoz és megmondja majd hogy hozzátok helyre.
2021. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon magadnak akarod csinálni, akkor is inkább várj egy hetet legalább két festés között! Festéket amúgy is célszerűbb nem frissen mosott fejre kenni, a zsír egy kicsit véd.
2021. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!