Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik izzadásgátló a jobb? A...

Melyik izzadásgátló a jobb? A spray vagy a stift? 17/f

Figyelt kérdés

Én és a bátyám is Old Spice-ot használunk. Én stiftet, ő pedig spray verziót.


Szerintetek melyik a jobb/hatásosabb? Vagy igazából mi a különbség köztük?



2021. jan. 4. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
dörzsis
2021. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nő vagyok, de erősen izzadós. Mindkét fajta dezodort szoktam használni, nekem a fújós normál helyzetben hatásosabb, de nagy melegben pl mindkettőt felteszem egyszerre, úgy tartósabb.
2021. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Golyós, tapasztalat alapján.
2021. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem jó a stift... a spray csak ha nincs más, és a golyós működik a legjobban.

Szerintem ezt mindenkinek ki kell tapasztalnia...

2021. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek más nekem csak a spray sajnos. Van akinek mindegyik jó.
2021. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a golyós a legjobb. A stift mindig ilyen kis darabkákat hagy maga után, a fújós meg nálam fél óra múlva már hatástalan
2021. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szintén a golyósra szavazok. Sajnos nagyon izzadós típus vagyok.
2021. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sic Semper Tyrannis válasza:
25%

Van a Gillette-nek ez a zselés állagú stiftje, nekem eddig az vált be legjobban. Spray-ktől viszketek, meg amúgy is hülyén adja ki magát, ha keveredik parfümmel, a sima, púderszerű stift meg hatástalan.


De még egy tipp csak most, csak itt: ha szőrös a hónaljad, borotváld le, de legalább nyírd rövidre! Úgy nem izzad be annyira, és nem lesz büdös.

2021. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Stift és (erős/drága) parfüm vált be nekem, a fent írt rendszeres hónalj-szőrtelenítés mellett.
2021. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy akkor kevesbe hatasos a stift ha borotvalom a honaljam. Amikor szorosen hagyom akkor jobb
2021. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!