Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket ajánlanátok...

Milyen termékeket ajánlanátok szőrbenövés kezelésére/megelőzésére?

Figyelt kérdés

Sajnos a borotva és gyanta használata után is benőnek a szőrszálaim. Főleg a bikinivonal a problémás terület és a köldököm alatt megjelenő néhány szál szőr, amit csipesszel szoktam eltávolítani, de folyton benőnek. A bőrradír önmagában nem segített, próbáltam egy Natura Vita krémet és egy tonicot is, de egyik sem igazán használt.

Olvastam régebbi kommentekben, hogy sokan hámlasztást ajánlotok, őszintén szólva azzal még sosem volt dolgom, de ha tudtok bevált terméket, krémet, bármit :D ajánlani, azt nagyon megköszönném.


2021. jan. 4. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Gentamicin Wagner kenőcsöt használok szőrtelenítés után, illetve igen, a glikolsav jó megelőzésként, de azt csak a szőrtelenítés utáni napon használd, és figyelj rá, hogy csak külsőleg, utána pedig tegyél rá testápolót. Ha nem takarja ruha azt a bőrfelületet ahol hámlasztottál, mindenképp használj fényvédőt, mert az AHA sav fényérzékenyít. Max heti 2x használd.

A The Ordinary glikolsava jó árban van, sokáig elég.

2021. jan. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ🙂 Utánanézten a hámlasztónak, de azt hiszem azt magamnak nem fogom kipróbálni, főleg mivel elég érzékeny területről -bikinivonalról- van szó. A krémet meg fogom nézni patikában🙂
2021. jan. 5. 01:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!