Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a cisztás pattanástól?

Figyelt kérdés
Megjelent az arcomon egy cisztás pattanás és mellette még egy apró, rendes pattanás. Az a problémám, hogy nagyon piros és körülötte egy óriási pirosas barnás folt van, mintha legalább elkapartam volna, pedig egyszer sem nyúltam hozzá. Már nagyon zavaró, nem tudom mit csináljak vele. Tudnátok valamilyen tanácsot adni, amivel sikerülne legalább ezt az óriási piros foltot körüle eltüntetni? Leginkább házi praktikák érdekelnének. 18/L

2021. jan. 1. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Akneroxid
2021. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akneroxid, vagy szalicilsavas tapasz.
2021. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kb 20 perce tettem rá egy kevés teafaolajat, előtte pedig élesztős

pakolást. Már sokkal kevésbé piros az arcom, meglepően gyorsan változott.

Viszont az az egy pattanás még mindig nagyon zavaró és piros.

2021. jan. 1. 18:59
 4/15 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, sajnos ez ilyen. A teafaolaj csak tűzoltás, én annyira nem is hiszek már benne. Gyakoriak a bőrödön a cisztás pattanások?
2021. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az utóbbi fél évben eléggé gyakori és szinte mindegyik nyomot hagy. Nagyon megszenvedem velük.
2021. jan. 1. 19:40
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy nem mindegyik volt cisztás, de azok voltak a legcsúnyábbak. Sajnos az is nyomot hagyott, ami úgymond pici, "rendes" pattanás.
2021. jan. 1. 19:41
 7/15 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Milyen rutinod van most? Ha vannak pattanásid akkor egyszerre csak pár, vagy súlyosabb a helyzet?
2021. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére már jelentősen kevesebb. Jelenleg most csak ez van, ami gyulladt.
2021. jan. 1. 19:51
 9/15 anonim ***** válasza:
És miket használsz az arcodra?
2021. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Arclemosót, fényvédőt
2021. jan. 1. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!