Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a Mixa termékekr...

Mit gondoltok a Mixa termékekről? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval, elég pattanásos vagy és szeretnék egy rutint kialakítani, nem drágán, és könnyen beszerezhető dolgokból.

Sok jót hallottam a Mixa termékekről, ezért beszereztem egy alkohol mentes anti-imperfection tonikot és egy anti imperfection 2 az 1ben hidratálót és szeretnék még egy aknés bőrre való lemosót.

A kérdés, hogy ezekből tudok egy olyan rutint csinálni amivel nem csak rontok a helyzeten?

Valami még kéne ezek mellé?

És mit gondoltok magáról a Mixa termékekről?



2020. dec. 31. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem irritál benne a parfüm, akkor jók. Nekem is megvan a tonik, a parfüm nem irritál szerencsére. Vannak minden mentes mixa cuccok is.


Ez a két termék viszont nem lesz elég, nem fognak sokat javítani a bőrödön. Kéne 2 féle lemosó (1olajos és 1 víz bázisú), és fényvédő is még. Milyen bőr problémákkal küzdesz?

2020. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pattanások, tág pórusok, miteszerek.. Lemosóból pl mi lenne jó? Az a baj nem nagyon értek ezekhez 😅
2020. dec. 31. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Olajos lemosóból Nivea szőlőmagolajos lemosója nagyon jó. Ez oldja a pórusokban lévő faggyút.


Víz bázisú lemosóból jó lehet a balea med géles vagy tejes lemosója. Esetleg drágább kategóriában CeraVe hydrating cleanser vagy SA smoothing cleanser.


Reggelre fényvédő is szükséges, a tág pórusokra is rossz hatással van az UV. Én a Sundance minden mentes fényvédőjét használom.


Ez a legalapabb rutin, de ezeket még lehet fokozni.


Niacinamid: Szabályozza a faggyútermelést, nekem a The Ordinary Niacinamid széruma mulasztotta el a pattanásaimat is. A G&G B-bomb is jó.


BHA: Ez zsírban oldódó hámlasztó, tehát lejut a pórusokba és elkezdi kitisztítani. Ez a mitesszerek ellen jó, de drágább kategória. A legolcsóbb a Revox Szalicilsav. Drágább kategória a Paula's Choise BHA vagy Cosrx BHA.


Azealinsav: A pattanást okozó baktériumokkal veszi fel a harcot, pattanásokra hatásosabb tehát, mint a nia. The Ordinary azealinsav szuszpenziója vagy a G&G aPAD széruma.


Először csak az alap rutin kell, utána ha már pár hete használod látni fogod, hogy mire nem elég.


Természetesen amiket ajánlok azok jó termékek, nincsen bennük alkohol, illatanyag, irritáló vagy komedogén összetevők. Ugyanakkor ki kell tapasztalni, hogy melyiket szereti a bőröd. Lehet, hogy nekem bevált a niacinamid szérum, de neked meg pattanásokat okoz, ez egyéni.


Nézz rá a skinsmart YouTube csatornájára, több videót is csináltak erről a témáról, sokat lehet tanulni tőlük. :D

2020. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
#1-es vagyok:)
2020. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! :D és egy rutin sorrendje hogy kell hogy kinézzen?
2020. dec. 31. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Este:

1.Olajos lemosó

2.Víz bázisú lemosó

2020. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldtem.. 😅

Tehát

Este:

1,Olajos lemosó

2,Víz bázisú lemosó

3,Hidratáló


Reggel:

1,Víz bázisú lemosó

2,Fényvédő


A niát, bha-t, azealinsavat pedig, ha mindegyik van akkor:


Reggel:

1,Víz bázisú lemosó

2,Azealinsav

3,Fényvédő

(Ha nem érzed hidratáltnak a bőröd,akkor a fényvédő alá rakhatsz Hidratálót.)


Este hámlasztós napokon (heti 2x)

1,Olajos lemosó

2,Víz bázisú lemosó

3,BHA (száraz bőrre)

4,Toner

5,Nia

6,Hidratáló


Este nem hámlasztós napon:

1,Olajos lemosó

2,Víz bázisú lemosó

3,Toner

4,Nia

5,Hidratálón

2020. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Ja még annyi, hogy nézz utána, hogy biztos miteszered van-e, nem pedig SF. (sebaceous filaments)
2020. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már használtam mixa terméket és meg voltam vele elégedve.
2020. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!