Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi volt az,ami helyreállította...

Mi volt az,ami helyreállította a hajad?

Figyelt kérdés

Amitől nem hüllőt,esetleg nőtt tőle?

Farmasi fokhagymás sampont nézegették egy ideje,de nem tudom használna- e bármit.

Egy helyen már nagyon ki van hullva a hajam,és évek óta semmi nem hozza helyre.

Elég nehéz sajnos eltakarni,és már kezd máshol is "kopaszodni"

Mi az ami ezen is segíthetne?



2020. dec. 30. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem kozmetikumokkal kéne próbálkozni, hanem vitaminokkal. Egy vérkép megmutatja miből van hiányod, és lehet célirányosan pótolni.
2020. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szedek vitamint.

B vitamint, és sotelesztot is.

A vérkép nem mutat semmit,már máskor voltam :/

2020. dec. 30. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A borotva. Utána sokkal egészségesebben nőtt vissza.
2020. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemed? Korod?

Ha szedsz vitaminokat, jó a vérképed, mégis évek óta kopaszodsz, akkor sajnos valószínűleg egyszerűen... kopaszodsz. Ha kifogytak a szuflából a hajhagymáid, akkor nincs mit tenni.

2020. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oh bocsi,azt hittem egyértelmű hogy lány vagyok🙄

21 vagyok egyebkent

2020. dec. 30. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:
A rendszeres fodrászhoz járás, Revlon termékek, és az, hogy az otthoni formázáshoz is minőségi, normális eszközöket használok.
2020. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Cinket szedj, szerintem az Innovita szerves cink kapszulái nagyon jók.

Azonkívül nem sima vérvétel kell. Menj el endokrinológushoz és nézess tsh-t, ez lehet pajzsmirigy gond.

2020. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen kamerás fejbőrvizsgálatra mentem egy helyi patikába (vidéken), ott kaptam sampont es szérumot, azóta nincs baj a fejbőrömmel/hajammal 🙏🏻 Hajmosást is kitolta 2-3 napról 5-6 napra. De ehhez 2-3 hónapnyi folyamatos alkalmazás kellett. Neked is ajánlom.
2020. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!