Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyanokat kérdeznék, akik...

Olyanokat kérdeznék, akik rendszeresen járnak körmöshöz, kozmetikushoz, fodrászhoz...?

Figyelt kérdés

Olyanokat kérdeznék, akik rendszeresen járnak körmöshöz, kozmetikushoz, pedikűröshöz, fodrászhoz, pilláshoz, gyantáztatni, stb.


Ti ezeket hogy időzítitek? Van mondjuk egy hét a hónapban, mikor letudjàtok ezeket, vagy össze-vissza? Mert egy hét összes napjára beidőzíteni ezeket masszív heti programnak tűnik, viszont azt se gondolom, hogy el lehet ezeket egymástól messzire tolni, hiszen akkor sosem 'komplett' az ember, értsétek jól... :)

Én csak körmöshöz és kozmetikushoz járok rendszeresen, meg fodrászhoz évi 2x általában, így nincs tapasztalatom ebben, és kíváncsi vagyok.



2020. dec. 29. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
19%

Én nem szeretek ilyen helyekre járni, de sajnos máshogy nem lehet. Fodrászhoz: nem járok minden héten inkább egy hónapban egyszer vagy másfél havonta vágatni vagy festetni/melíroztatni

Kozmetikában is havonta egyszer inkább valamilyen gépi arckezelésre vagy szemöldökszedés

Gyantáztatni ritkán járok inkább tavasszal és nyáron, ez a legkellemetlenebb.

Körmös is havonta egyszer vagy két alkalommal de mivel csak egy sima manikűr még délutáni programnak is felfogható. Mondjuk ez a legkellemesebb és a leggyorsabb.

Pedikűröztetni nem szoktam ezt magam is meg tudom csinálni mivel nincs bőrkeményedésem.

Nincs műszempillám

2020. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Körmöshöz 2 hetente járok, általában délután de a nap mindig más, ahogy neki is és nekem is jó. Fodrászhoz festetni, frissíteni 2 havonta járok, az mindig délelőtt és szombat. Viszont sokszor van, hogy csak egy gyors szárítás vagy göndörítésre ugrok be, ez attól függ, hogy van időpontja. Kozmetikushoz szemöldökigazításra általában 2 hetente megyek, kezelésre félévente.
2020. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!