Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hosszú hajat érdemes...

Göndör hosszú hajat érdemes tépetni?

Figyelt kérdés
vagy göndör hajból milyen frizurát érdemes csináltatni?
2010. aug. 13. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ha göndör a hajad,és ráadásul hosszu is,hagy egybe az egészet,mert úgy a szép, ha meg van tépve,akkor össze vissza áll. Tapasztalat
2010. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én legjobb barátnőmnek nagyon göndör hosszú sötétbarna haja van. Ő is akart neki valamilyen fazont vágatni. Tépett hajat szeretett volna. Fodrász után másnap jött suliba és teljesen ugyanolyan volt a haja. Semmit nem lehetett látni, hogy lett volna vele valami csinálva. (Nem a fodrász volt szar, mert ő a legjobb mesterfodrász az egész városunkban.) Aztán utána kivasalta nagy nehezen és úgy jött suliba, úgy már lehetett neki látni szépen. Szerintem ne tépesd meg, persze ha nem kivasalva fogod hordani, mert akkor nem fog látszani semmi változás.


19/L

2010. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, ezek szerint nem fogom megtépetni mert, reggel nem lesz időm kivasalni

Egyéb ötletek,h milyen frizut vágassak?

2010. aug. 13. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Mire kellene?Hétköznapokra,vagy lesz valami ünnep?

Mert pld. lehet kontyszerűt is(ha jó hosszú a hajad),meg lehet simán,kiengedve is(úgy nagyon szép)

2010. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad,nagyon csúnya lesz.Melírt sem szabad,az is csak egyenesben mutat.Én pont most vasalom a frufrumat,mert hülye agyammal göndör hajhoz frufrut vágattam.Esetleg lépcsőt tetess bele,de az sem fog látszani,ilyen a mi hajunk sajnos.
2010. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hétköznapokra kéne
2010. aug. 13. 14:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is göndör a hajam, és sajnos voltam olyan hülye hogy levágattam tépettre :/ De vasalva jól néz ki az tény (bár nem sokáig marad egyenes). De ha nincs időd vasalgatni, akkor szerintem ne ilyen tépett frizurát vágass. Az én hajam a vállam alá ér egy kicsivel, és a teteje rövidebb, és így szétáll, de összevissza, és a teteje ez miatt laposnak tűnik a hajam többi részéhez képest(pedig nem lenne lapos, ha a többi részen nem állna szét).. Szóval ne ne és ne :D Maradjon inkább egyforma hosszúságú, szerintem. Ja és a frufru..hát szerintem azt sem érdemes vágatni, legalábbis én nem szeretem, mert állandóan vasalgatni, hogy jól nézzen ki, és még meg sem marad egyenesnek sokáig..
2010. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is hosszú,bár göndörnek nem mondanám,de erősen loknis,és tépett.Sőt még frufrum is van(bár ezt ha elmegyek valahová kivasalom),de most így szeretem.És nekem látszik h tépett.
2010. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, minden marad az eredetiben :S :D
2010. aug. 14. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!