Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék csinálni ezekkel a...

Mit tudnék csinálni ezekkel a szemem alatt?

Figyelt kérdés

Szóval egy pár éve ilyen zöldes színű karikák lettek a szemem alatt, és nem hiszem, hogy genetikai. Kisebb koromban sem volt ilyen. Mióta iskolába kerültem és "mérgező" emberek társaságában vagyok minden nap, és most a felvételi miatt is sok rajtam a stressz (14 éves vagyok). Most kezdett el zavarni, mióta bántó megjegyzéseket kapok érte. Egyébként minden más rendben van (nincs pattanásom, vagy mitteszerem) csak ez zavar. Egy ideje már rendesen iszom, az alvással vannak problémáim, de akkor is karikás a szemem ha alszom és iszom is rendesen. Van valakinek valami ötlete, amivel el lehetne ezt tüntetni? (Bevált módszerek esetleg)

Előre is köszönöm! Szép napot mindenkinek!


2020. dec. 29. 12:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy amikor nyáron elmegzünk nyaralni a családdal, távol mindentől és mindenkitől, akkor egy kicsit sem karikás.
2020. dec. 29. 12:47
 2/6 A kérdező kommentje:

*elmegyünk

Bocsi

2020. dec. 29. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Asszem már nem soláig leszel ezen az oldalon. Mikor kisebb voltam, kiírtam, hogy mennyi idős vagyok, fél óra múlva jött a bann.

A problémádra pedig talán azt tudom ajánlani, hogy ne stresszelj (tudom, mondani könnyű), aludj sokat, legyél a levegőn eleget, és talán ha kamillás teafiltert teszel a szemed alá, vagy fagyasztott valamit, akkor enyhülhet.

2020. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! (Remélem nem bannolnak, mert itt elvileg nincs korhatár)

Azt is olvastam, hogy vas hiány is lehet, szóval elkezdek vasat is szedni.

2020. dec. 29. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez csak szürke karikákkal és én is ugyan 14éves vagyok és 8.os engemet csúfotak miatta de ez vas hiány miatt van de ez kb. Egy hónap lesz mire vissza áll rendes színébe addig is én azt csináltam hogy minden este beraktam kettő kanalat a hűtőbe és reggel 5percig ott tartottam a szemem alatti karikán után teljesen eltünt és csak este jöttek vissza.(nekem is az elején zöld volt de aztán be szürkült) de egy hónap múlva hogy ha sikerül vissza pótolni a vas hiányt teljesen el fognak tünnni a karikák.
2020. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 29. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!