Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanásokat hogyan lehet...

A pattanásokat hogyan lehet leszedni a fenekemről és a combomról?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok egyébként, csak hátha vannak itt hölgyek is akik jobban értenek hozzá.


Piros pattanásokról van szó. Zuhanyzok minden nap, megmosom tusfürdővel is.


Normál testsúly, sportolok. Egészségesen eszem.



2020. dec. 27. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez lehet a laktóz intolerancia tünete is, nem akarod meg izsgáltatni magad? Vagy ha nem ez, egy bőrgyógyásznak megmutatnám biztos, ami biztos alapon :)
2020. dec. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
A napozás ilyen téren csodákra képes. Igaz kicsit várni kell, hogy lehessen meztelen napozni, de az rendbe hozza a bőröd.
2020. dec. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valóban laktóz-érzékeny vagyok.


Nyárig nincs időm várni a napozásra.

2020. dec. 27. 09:21
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Én a helyedben elhagynám a tusfürdőt ezeken a területeken, és nem is napoztatnám. A tusfürdők általában tele vannak irritáló anyagokkal, mindenképp beszereznék egy arcra való lemosót. Ilyen a Balea med arclemosó gélje vagy teje (800Ft), magasabb árkategóriában a Cerave lemosói is jók lehetnek, pl a Cerave SA smoothing cleanser. A pattanásos helyeket ezekkel mosd. Utána egy testápolót használj, én mellkasra és vállra a Mixa Atopiance testápoló balzsamot használom. Ebben van niacinamid is, mondjuk ez nem tudom mennyit mond neked. :D Ha esetleg nem javul 2-3 héten belül, akkor meg lehet próbálni a The Ordinary 10% Niacinamid+1% cink szérumot, vagy a Geek&Gorgeous B-bomb-ját, de az azealinsav is jó lehet, pl G&G aPAD szérum, esetleg a hámlasztás is. De ne vegyél meg mindent egyszerre, elég kezdésnek valamelyik lemosó a felsoroltak közül és a testápoló. :)
2020. dec. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Külföldön élek, szóval itt gondolom más márkák vannak.


Namost ez a lemosó ez egy sima cleanser legyen? Mint amit arcra kennek a vattapamaccsal?


:)

2020. dec. 29. 02:15
 6/9 anonim ***** válasza:

A Balea dm saját márka, Mixa is van nálunk a dm-ben, Rossmannban, Müllerben. A CeraVe gyógyszertári nálunk. A G&G magyar márka, de a The Ordinary-nál is van alternatíva, a deciem.com-ról könnyen elérhetőek.


Igen, a lemosó az, és amiket én írtam azokban nincs semmi irritáló összetevő. Persze a vattapamacs nem kell, úgy használd, mint ahogy a tusfürdőt használod. Aztán zuhanyzás után, száraz bőrre mehet a mixa testápoló. :D


Arra figyelj, hogy nem mindegy, hogy melyik lemosót vagy testápolót veszed.


Írtad, hogy sportolsz, én sportolás után is egyből lezuhanyoznék amint van rá lehetőségem, akkor is lemosóval. A Mixa elég csak estére. :)

2020. dec. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A The Ordinary termékek pl kaphatók itt.


Abból mondjuk melyiket ajánlanád?


Esetleg ha küldök két itteni webshop-linket privátban az egyszerűbb lenne? Ott úgyis rá tudnál keresni a márkák/nevek szerint.

2020. dec. 29. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be,hogy ezeket a részeket szappannal mosom meg
2020. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, küldd nyugodtan.:)
2020. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!