Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karantén alatt nem muszaly...

Karantén alatt nem muszaly furdeni ugye ? 10 nap

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Először is: muszáj.

Másodszor: Preferencia kérdése, ki meddig engedi magának az igénytelenkedést, de 10 nap az már bőven túl van azon a bizonyos határon. Ha otthon vagy és nem csinálsz semmit, akkor is jársz wc-re, az intim területeket tisztán kell tartani. A kényes helyeken is hamar szaporodnak a bacik, tipikusan mirigyes hajlatokban, ami a szagok mellett gyulladásokhoz is vezethet.

Az hogy nem 3, hanem 4-5 naponta mosol hajat, a kutyát nem fogja érdekelni, de tisztálkodni, mosakodni kell.

2020. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
98%

Hát, muszájnak sosem muszáj...

Régen a királyok, királynők is csak akkor fürödtek másodszor is egy éven belül, ha feltétlenül szükségét érezték. Te döntöd el, hogy ez milyen állapotot takar nálad.

2020. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tenyleg 1 evig nem furodtek ? ez nagyon jo akkor 10 nap semmi. Sporolok a futessel ahogy tudok. hideg van. na meg a wct is muszaly lehuzni azert napi 3x legalabb.
2020. dec. 20. 14:22
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Apukámék idejében a jobb családokban fürödtek hetente 1x.
2020. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Hát azért remélem, hogy legalább az alfeledet megmosod naponta...

Értem én, hogy spórolsz, de kevés vízben is meg lehet fürdeni. Beállsz a zuhany alá, bevizezed magad, elzárod, szappanozol, majd leöblíted. Így elég kevés víz fogy, mégsem leszel igénytelen.

2020. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha te jól érzed magad büdösen, izzadtan, akkor nem muszály természetesen. Nem vagyunk egyformák.
2020. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
*muszáj
2020. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Internet van de a budit lehúzni luxus, sokat elmond rólad.
2020. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
en minden nap furodtem, de hajat csak egyszer mostam, mert igy probaltam leszoktatni a mindennapi hajmosasrol
2020. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!