Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig kell mosatlanul...

Mennyi ideig kell mosatlanul hagyni a hajat, hogy elkezdődjön az öntisztulása? (Kb 45cm-es hajam van)

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

:-)


Látom az előző kérdésedre kapott válaszokkal, miszerint ilyen nincs, nem voltál elégedett.

2020. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Létezik, csak órási türelem és igénytelenségi hajlam kell hozzá. Amit elkezdődik addig kb 4-8 hónapot kell kibírni, nagyban függ a haj milyenségétől.
2020. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
A hajból nem fog magától távozni a fejbőrből származó zsiradékba tapadt szálló por. Simogasd meg párszor a kutya hátát, aztán nézd meg a tenyeredet. Na pont olyan lesz a tiéd is, ha nem mosod!
2020. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: Összetévesztesz valakivel, most írtam ki először ilyen témájú kérdést


2.: Köszi a választ, lehet hogy ráveszem majd magam egyszer:D

2020. dec. 12. 19:45
 5/9 anonim válasza:
46%
Nekem egy egyetemista évfolyamtársam tért át erre a "módszerre", elég néhány hónap, de időnként tiszta langyos vízzel átmosta a haját.
2020. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ennek mi értelme? Hónapokig fogsz szenvedni meg bűzleni?
2020. dec. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Egyik barátnőm 2 hétig nem moshatott hajat (műtét miatt), neki a második hétre már kezdett öntisztulni.
2020. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni, csak annál működik, akinek rendben van a baktérium, izzadság, zsír, só és minden egyéb háztartása... Ha pl. valamelyik természetesen előforduló gombafajból több van a fejbőrön, mint kellene, akkor mindenképpen hámlani fog a fejbőr és ennek ellenhatásaként zsírosodni a haj, nem fog beállni az öntisztulás. Akinél ez lehetséges, annál pedig szerintem egyéni... ki lehet próbálni, most úgyse sok emberrel találkozunk... legfeljebb ha nem bírod, hajat mosol.
2020. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból tudok csak válaszolni. Egyszer kipróbáltam. Nagyon rövidre vágattam a hajam és utána kb. fél év volt mire öntisztuló lett. Csak tiszta vízzel mostam alkalmanként. Sajnos a fejbőr nem lett öntisztuló, emiatt abbahagytam. A fejbőrön megragadt a város pora meg egyebek.
2020. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!