Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szinte platina szőke a hajam....

Szinte platina szőke a hajam. Viszont az eredeti nagyon sötét (?)

Figyelt kérdés
Csak az ennyire szőke világositja a tovemet. Ha kozepszoket tennék rá ami csak 4 arnyalatot vilagosit akkor marad a sötét to csak a többi is sötétebb lesz?
2020. dec. 11. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam világos szőke(egész sötétbarna az alap kB 2-3 és nagyjából 9-ig volt felvilágosítva) akkor a sötétebb festéket a világosabb ledobta. Vagy szokitettem a tövét és úgy festettem világosabbra, hogy ne 5 színű legyen.

Ha egy alap sötétebb Szőkét szeretnél, akkor az is megoldás, hogy elő kell pigmentálni a világos részt és utána festeni. Így egy fokkal tartósabb, csak ezt is többször kell csinálni, mert a világos szőkében kevés a pigment. KB semmilyen szín nem marad meg sokáig.

2020. dec. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az két festés....veszem a tovere a szokott platinat, gondolom megszaritom és rateszem az egészre a másikat?
2020. dec. 11. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nagyjából igen.

Ha a tőszőkítés mellett döntesz, akkor első körben leszivatod a tövét, utána hajmosas, hajszaritas(elvileg balzsamozni nem szabad) és második körben meg a szín festése+mosás+pakolás+szárítás.

Én először inkább egy 7-es mélységű szokevel próbálkoznék. Az elég világos ahhoz, hogy ne foltos legyen a végeredmeny, de nem is lesz túl sötét.


Vagy tőszőkítés(hajmosas) 7 vagy 8-as mélységű színező(utána szintén hajmosas) és egy harmadik lépésben egy 7-es mélységű tartós hajfesték. Ezt akár következő nap is lehet.


Az nagyon fontos, hogy ha lehet ne drogériás festéket használj, hanem fodrászkellékesben kaphatót. Vagy online pl a notinon is lehet jó minőségű festékeket venni.

2020. dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi

Dms festéket gondoltam, de lehet így inkább marad a fodrasz

2020. dec. 11. 08:27
 5/7 anonim ***** válasza:
A fodrász a legjobb megoldás 😊
2020. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak nehéz jót talalni
2020. dec. 11. 08:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Először szőkítő, utána mehet rá a szőke hajfesték. Elég mindig a töveket szőkíteni, a hosszt már nem kell, ha egyszer le volt.

Szőke hajfesték mindenképpen kell rá, különben sárgás marad a hajad

2023. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!