Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanácsra van szügségem....

Tanácsra van szügségem. Nemsokára megyek raszta hajat csináltatni. Viszont korpával küzdök. Hogyan ápoljam a fejbőröm raszta haj előtt és után?

Figyelt kérdés
Hogyan tüntessem el a korpát mielőtt megcsináltatom? (Száraz korpárol van szó) Valamint viselése közben hogy és mivel ápoljam? Van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Kérlek irjátok le.
2020. dec. 11. 03:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A raszta hajról nincs infom/tapasztalatom, de a korpával megküzdöttem én is, és anyum is :) Mindenképp próbáld ki a Neutrogena T/gel korpás hajra való samponját (két fajta van, ennek kék a doboza és narancssárga csík van rajta, de rá is van írva a hátuljára hogy kifejezetten korpás fejbőrre). Ez egy csoda, esküszöm! :D Nagyon durván korpás volt a fejem, és viszketett is mint az állat, de ez 1(!!) alkalom után helyre tette. Azóta csak ezt használom. Nem olcsó, 2000ft a kicsi és 3000 a nagy, az persze jobban megéri mert majdnem kétszer annyi a tartalma. Viszont mindent megér amit ad, én csilliárdokat költöttem előtte mindenféle samponra, mielőtt ezt megtaláltam.
2020. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem megírni, hogy Dm-ben, Rossmannban, Notinon és gyógyszertárban is kapható :)
2020. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!ki próbálom remélem működik mert én is amennyit költöttem az már egy ház ára lassan. Mégegyszer köszi!
2020. dec. 29. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Na? Használt? :)
2021. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!