Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyiért melíroz egy fodrász?...

Mennyiért melíroz egy fodrász? Barna hajba szőke melircsíkokat?

Figyelt kérdés

Békés megyében vagy úgy általába mennyiéet melíroznak?

kb 20-25 tincset

félhosszú hajam van


2008. nov. 30. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:

én budapesten csináltattam a hajam, nekem 3 éven keresztül melirozták, itt 3000-5000 ft között mozog.

de sztem csak budapesten ennyi, lehet h máshol olcsóbb.:)

2008. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Veszel egy melírsapkát, pár száz forintért, hozzá festéket, oxit, nem több egy ezresnél, megkéred a barátnődet és profin meg lehet csinálni. Persze előtte egy tincsen színpróbát csinálsz.
2008. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vidéki vok,de itt is 3-4000!az otthonit nem ajánlom,nehogy csúnya legyen!
2008. dec. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se próbáld otthon! Már csak a hajad hosszából kiindulva. Én szoktam barátnőmnek melírozni, de neki rövid a haja és működik a melírsapkás módszer és mindig csodálatosan néz ki utána, de hosszú hajnál én nem nagyon mernék belecsúfítani. Nekem hosszú hajam van és én is szeretnék melíroztatni, ráadásul én is Békés megyei vagyok. :)

Viszont olyat hallottam, hogy (attól függ, mennyire elit az az üzlet) 3000-5000 Ft közt mozog. Egyik ismerősöm is tetetett pár tincset, de alig látszik neki és 4500 Ft volt. Szóval jól meg kell választani az üzletet is. Melyik településen élsz egyébként?

2008. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ne csináld légyszi! Undirító! Valami olyan színt inkább ami jobban beleolvad a barnába...... hidd el a legtöbb ember hányni tud a pisi-kaki-effektustól!
2008. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

utolsó válaszolónak..sztem nagyon is szép a barna hajba egy szép melir..ha nem sárga meg arany, akkor a legszebb.

am az első válaszoló vagyok, de sztem se otthon csináld..

nekem az egész hajamat befestette a bnőm szőkére..és hát borzalmas lett. fodrász megcsinálta szépre.szal..inkább a fodrászt ajánlom:D

2008. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem festem otthon!Csak fodrászra bízom! Szerintem nem pisi-kaki ahogyan irta vki. láttam már barna hajba szőke melírt és szép volt.

köszi a válaszokat

2008. dec. 1. 20:28
 8/8 anonim válasza:
100%
Otthon ne csináld főleg ne a szőke színt mert az nagyon ellehet ám rontani.figyu én most meliroztattam,Bp-en 6000ft-ba került,és nagyon jó lett.
2008. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!