Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj festéket vegyek...

Milyen haj festéket vegyek hogy sötét szoke legyen a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Nekem festett szoke a hajam viszont le van nőve mar eléggé mert gyorsan no es arra gondoltam mivel hosszú is meg a vege se töredezett ezért nem hiszem hogy attol olyan sokat roncsolodna a hajam ha most befestem. Az ilyen szurkes haj festéktől szerintetek sötét szoke színű lesz a hajam vagy az a csunya szürke ? Tudjatok vannak akiknek eredeti szoke haj színűk van nahh olyat szeretnek sotetszoket :) Aki tud legyszi linkeljen maaar olyan hajfesteket amivel ha befestem a hajam olyan színű lesz mint amilyet leirtam!❤️ Előre is koszi a valszokat!:D
2020. dec. 6. 02:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki kötekedne hogy ilyenkor mert gondolkodók ilyeneken annak üzenem hogy én sose alszok 4-5 ig! Na de ez lenyegtelen.. varom a válaszokat!❤️
2020. dec. 6. 02:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 7-es színkódut,ha világossat akarsz,ha sötétet akkor 6-osat.
2020. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Najjoo én ezeket annyira nem ertem😂😂😂 a festekdobozra ra van írva h 6os meg 8as? Én sarkany center be pl nem talaltam olyat ami sotetszoke lenne.. igaz csak azer mentem oda mert az volt a legkozelebb és nem volt kedvem buszozgatni xdd
2020. dec. 6. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!